Ziraat Bankası Kredi Mağduriyeti!

İsmail K. |

Ziraat bankası müşterisiyim. Aynı zamanda emekliyim maaşımı Ziraat Bankası Darende şubesinden almaktayım maaşıma istinaden kredi başvurusu yaptım ancak e haciz olduğunu beyan ederek kredi alamadım benden e haciz olmadığına dair yazı istediler çalışmış olduğum maliyelerden borcu yok yazısı getirmemi istediler mal, iade ve diğer kurumlarda borcum gözükmüyor borcum olmadığını bankaya tekrar söyledim onlarda o zaman en son çalıştığın maliyeden borcu yok yazısı getirdiğim taktirde kredi vereceklerini söylediler borcu yok yazısı götürdüğüm halde kusura bakma veremeyiz dediler bana verecekleri krediyi maaşımdan kesecekler buna rağmen ne yaptıysak da almadım mağduriyetimin giderilmesin rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  15:28

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr