22 Ekim 2014

Ziraat Bankası Kredi Kartımı Ulaştırmadılar.

Ziraat Bankası kredi kartımı aktif ileti ile bana gönderdi. Bir süre sonra bana " ** nolu gönderiniz için sizi adresinizde bulamadık. Dağıtıcı GSM 053***0472 M** Y*** " diye mesaj geldi. Halbuki eşim sürekli evdeydi. Yazan numarayı aradığımda ise "Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur" diyor.

Aktif iletinin sitesine girip mesaj yazdım ama geri dönüş olmadı. Birkaç gün sonra yine aktif iletiden şöyle bir mesaj geldi " ** nolu iletinizin adresinizin yetersiz olması nedeni ile iade olacak ". Bu ne biçim bir şirkettir. Madem adresimde beni bulamadın ikinci seferde neden adresiniz yetersiz diyorsun. Ya da madem adresim yetersiz birinci seferde adresinizde bulamadık diyor.

Ebubekir 618 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön