06 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Kredi Kartımı Teslim Etmedi!

28.02.2013 tarihinde online işlemlerden kredi kartı başvurusu yaptım ve kabul edildi fakat o günden bu güne kadar kart elime ulaşmadı.teslim adresi için sadece ve tek seçenek olarak şubeye yollanmasını istedim.bankaya tam 3 kere gittim.ilk 20 günden sonra.kartımın kargoda olduğu söylendi ve müşteri hizmetlerinden kartın akıbetini öğrenebilirsiniz dendi.

Bu sefer aktif ileti diye bir şeyle karşılaştım ve numarası ile sorgulattığımda daha önce hiç bilmediğim bir adres verildiğini gördüm.bu durumu tekrar şubeye giderek belirttim ve yine büyük bir ilgisizlik ve kabalıkla karşılaştım.çalışanların bu tavrı gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

Deniz 65 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön