Ziraat Bankası Kredi Kartımı Bir Türlü Bana Ulaştıramadılar!

Fatma A. |

2012 kasım ayında yaptığım kredi kartı talebim Silifke Ziraat bankası şubesinde merkeze yollamayı unuttukları için 2013 ocak ayında işleme geçmiş. Kartım Silifke şubesine gelmiş, ikamet yerim mersin merkezde olduğundan pozcu şubesine bir dilekçe yazarak kartımın Silifke şubeden pozcu şubeye gönderilmesi talebinde bulundum.

Bu kez dilekçem pozcu şube tarafından unutulduğundan bir ay sonra aynı dilekçeyi tekrar yazıp Silifke'ye fakslamalarını istedim. Evet bu defa nihayet Silifke şubeye faks gitti ama bu arada kredi kartımı almam gereken 1 aylık süre dolduğundan kartım iptal edilmiş. 4440000 nolu telefonu arayıp kartı istemem söylendi ama o numaraya tam 5 saattir cevap veren yok. Kart verilecek mi?

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma A.
  23 Nisan
  05:51

  şikayetim burada yanıtlanmış ama henüz kartın akıbeti ile ilgili bana bir bilgi verilmedi.

 • Fatma A.
  18 Nisan
  16:32

  şikayetime konu olan şube mersin pozcu değil, mersin-inönü blv şubesi...yukarıda yanlış belirtmişim, düzeltirim...

 • 18 Nisan
  15:33

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr