18 Nisan 2013

Ziraat Bankası Kredi Kartımı Bir Türlü Bana Ulaştıramadılar!

2012 kasım ayında yaptığım kredi kartı talebim Silifke Ziraat bankası şubesinde merkeze yollamayı unuttukları için 2013 ocak ayında işleme geçmiş. Kartım Silifke şubesine gelmiş, ikamet yerim mersin merkezde olduğundan pozcu şubesine bir dilekçe yazarak kartımın Silifke şubeden pozcu şubeye gönderilmesi talebinde bulundum.

Bu kez dilekçem pozcu şube tarafından unutulduğundan bir ay sonra aynı dilekçeyi tekrar yazıp Silifke'ye fakslamalarını istedim. Evet bu defa nihayet Silifke şubeye faks gitti ama bu arada kredi kartımı almam gereken 1 aylık süre dolduğundan kartım iptal edilmiş. 4440000 nolu telefonu arayıp kartı istemem söylendi ama o numaraya tam 5 saattir cevap veren yok. Kart verilecek mi?

Fatma 60 Okunma

Cevaplar

  • Fatma23 Nisan 2013

    şikayetim burada yanıtlanmış ama henüz kartın akıbeti ile ilgili bana bir bilgi verilmedi.

  • Fatma18 Nisan 2013

    şikayetime konu olan şube mersin pozcu değil, mersin-inönü blv şubesi...yukarıda yanlış belirtmişim, düzeltirim...

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön