Ziraat Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Haricinde Harcama Yapıldı!

Şeyma T. |

27.08.2014 tarihinde kredi kartımdan bilgimin dışında harcama yapıldığını telefonuma gönderilen mesajla (son 4 hanesi 2542 olan kartınızla 1301.28 tl tutarında işlem yapılmıştır. Tarih: 27.08.2014 saat:23.48) öğrendim.) Ben internetten alışveriş hayatımda hiç yapmadım. Gün içinde haberim olmadan yapılan harcamaların hiçbirinden bankanızca bilgilendirilmedim. Hemen müşteri hizmetlerini aradım kartımı iptal ettirdim.

Onların talimatıyla İzmir-Torbalı şubenize gerekli itiraz dilekçesini verdim. Şubenizden 1452.3 tl tutarında gün içinde farklı saatlerde kartımdan çekim yapıldığını öğrendim. Müşteri hizmetleri ve Bileşim A.Ş'yi hep arıyorum ve meşgul. biran önce çözülmezse gereken hukuksal yollara başvuracağım...

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  17:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr