06 Şubat 2014

Ziraat Bankası Kredi Kartım 2 Aydır Elime Ulaşmadı!

Süresi biten kredi kartımın yerine 2 ay önce gelmesi gereken yeni kart hala elime ulaşmadı. Bulunduğum ilçedeki şubeye gidiyorum hiçbir işlem yapmıyorlar 444'lü müşteri numarasını arayın diyorlar.

Numarayı arıyorum ama yaşadığım sorunla ilgili bir muhatap bulamıyorum. Konuyu Ziraat Bankası'nın sayfasına yazdım. 2 hafta önce geri döndüler ve isteğinizi aldık kartınız gönderilecek dediler ama hala ses yok.

Düzenli bir şekilde ödeme yapan bir müşteri olarak mağdur edildiğimi düşünüyorum ve bankamı değiştirmek istiyorum. Yeni gelen kredi kartımın kapatılmasını istiyorum. Zaten gelse de kabul etmeyeceğim.

Özlem 92 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön