Ziraat Bankası Kredi Kartı Öneriyor Ama Ulaştırmıyor.

Esat E. |

2-3 hafta kadar önce Ziraat Bankası'ndan aradılar Ziraat Gold Teknoloji Marketleri Maximum kredi kartımızı kullanmak ister misiniz dediler. Tamam dedim. Kredi kartı 2 hafta geçti almak istediğim Basmane şubesine gelmemiş gözüküyor. Son sorduğumda da aynı cevabı alınca bende hemen çıkışta müşteri hizmetlerini aradım.

Konak şubesinde olduğunu söylediler. Neyse dedim Konak şubesine gittim. Basmane şubesinde olduğunu söylediler. Elime ulaşması gereken bir kart var. İki şubede de gözüküyor ama şubelere sorduğumda yok deniliyor. Daha baştan böyle olduysa devamından Allah korusun dedim iptal ettirdim. Umarım ulaştırmadıkları iptal ettirdiğim karttan yıllık ücret almaya kalkmazlar.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  16:37

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr