Ziraat Bankası Kredi Kartı Oluşturma, Maaş Hesabını İnternete Bağlamama.

Musa Murat Ç. |

Maaşımızı almak zorunda olduğumuzdan Ziraat Koca Mustafa Paşa'dan hesap açtık koskoca yerde bankamatiği dahi olmayan banka bize kredi kartı çıkartmış. Kredi kartı başvuru sözleşmesini imzalamadım ve başvurmadığım kredi kartını teslim almadım. Ancak yapılana bak; kredi kartı için 10.500 lira tanımlayıp kredi kartı numaralarını netten oluşturmuşlar. Şimdi biri bu kartla netten alışveriş yapsa ne olacak? Satın almadığım benim için özel üretilen bir araba, bir başkası tarafından kaza yapsa, arabanın sahibi olmayan ben ve onu kullanmayan ben ne kadar suçluysam bu kartın borcu da o kadar beni ilgilendirir diye düşünüyorum. En önemlisi hesabım diğer kişilerinki gibi nete tanımlı değil yahu siz hastane bahçesine bankamatik kuramayan adamlarsınız ben burs alır gibi sadece matikten mi para çekeceğim? EFT havale yapmak istiyorum kapattığım hesaplar bile nete tanımlı maaşımın yattığı hesap değil.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  11:34

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr