Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti!

Osman O. |

Yaklaşık 1 ay önce kredi kartı limitim kendiliğinden 5000 TL'den 24800 TL'ye çıkartıldı. Gelen mesajda ise eğer tekrar düşürmek isterseniz 444 000'ı arayın yazıyordu. 1. Neden bana sormadan arttırıyorsunuz. 2. Ben 444000'ı arayıp saatlerce müşteri temsilcisiyle görüşmeyi beklemek zorunda mıyım? Neden internet bankacılığından düşürülemiyor?

Bugün vadesiz hesabımdan kesilen 40 TL için aradığımda kredi kartı limitini de düşürmek istedim, 25. dakikada bağlandığım müşteri temsilcisine neden bana sormadan limit arttırıldı dediğimde toplu bir şekilde artırılmış dedi, koyunuz sanki. 5000 TL'ye düşürmek istediğimde ise teknik bir sorundan dolayı işleminizi yapamıyorum daha sonra tekrar arayın dedi.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  17:43

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr