17 Kasım 2014

Ziraat Bankası Kredi Kartı Ekstresi Ve Puan Görüntülenmiyor.

Ziraat Bankası İnternet bankacılığından geçmiş dönem ve en son dönem maximum kredi kartı ekstresini dolayısı ile alışveriş detaylarımı ve maxi puanları görememekteyim. Müşteri hizmetlerini 2 kez aradığımda giriş yaptığım tarayıcıdan dolayı olduğu ve işlem kısıtı olmadığı söylendi.

Mobil dahil farklı Bilgisayar ve tarayıcılardan da girmek sureti ile hiçbir şekilde ekstre detaylarına ulaşamadım. Sadece güncel dönem harcamaları görüntüleniyor. Her aradığımda 10 dakikadan önce ulaşamadığım müşteri temsilcileri neden doğru bilgilendirmiyorlar ve neden güncel dönem kredi kardı ekstrelerimi göremiyorum. Telefonla dakikalarca beklemekten bıktım.

Raşit 956 Okunma

Cevaplar

 • Raşit24 Kasım 2014

  19 Kasım'da herhangi bir e-posta ulaşmadı. Spam kutiusu dahil olmak üzere tüm iletileri tek tek kontrol ettim. 21 Kasımda uzun uğraşlar sonunda önce öğlen 7 dk bekledikten sonra konuştuk e-posta gönderdik dediler yine gelmedi, akşamda yaklaşık 9 dk bekledikten sonra müşteri temsilcinize ulaştım ve ekstre talebimi ilettim.Nihayet E-postama son 3 ayı gönderdiler. Görüşmeler kayıt altına alınıyormuş buyrun inceleyin. Bir banka neden Mevcut dönem ekstresi dışındaki geçmiş dönem ekstreleri gizlemek ister anlamış değilim.Artık şikayetçi değilim zira ilk fırsatta kredi kartını kapattıracağım.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Kasım 2014

  19/11/2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt dönülmüştür. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Raşit21 Kasım 2014

  Hala arayan yok , bilgi veren yok, ve hala müşteri hizmetlerinden e-postama ekstre gönderimi talebinde bulunacağım ama teknik hata deyip otomatik olarak kapatılıyor telefon.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Kasım 2014

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön