27 Ocak 2015

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Bankanıza ait bulunan kredi kartımın 2014 yılı içinde iki defa kredi kartı aidatı kesmiştir. İlkinde 20 TL kredi kartı aidatı kesmiş olup ikinci defa aynı yıl içinde 30 TL kredi kartı aidatı kesmiştir. Yılda sadece bir defaya mahsus kredi kartı aidatı kesilir. Bankanıza yapmış olduğum şikayet üzerine 24.12.2014 tarihinde 30 TL kredi kartı aidatını kartıma iade edildi.

25.12.2014 tarihinde yani bir gün sonra tekrar kredi kartı aidatını yeniden kesti bu kesilen kredi kartlarının kanuni olarak kesilmemesi gerektiğini biliyoruz gerekli işlemleri en kısa sürede sonuçlandırılıp tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Ömer 430 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 27 Ocak 2015

    Şikayetimi bankanızın internet sitesinden de yapmış bulunmaktayim saygılarımla

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön