22 Nisan 2013

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı İadesi İstiyorum!

Genç kart kullanıcısıyım. 2012 yılının mayıs ayında 15 TL kart ücreti talebinde bulundunuz ve ben de yatırdım bu ücreti. ancak genç kartı alırken böyle bir ücret talep edilmeyeceği söylenmişti. bunun üzerine bir dilekçe gönderdim. 26.6.12 tarihli cevap dilekçenizde bu ücretin çeşitli masraflar neticesinde alınması gerektiğini bildirmişsiniz.

Ben de iade talebimi şikayetvar.com adlı internet sitesinde tekrar dile getirdim. müşteri hizmetlerinden beni aradınız ve internet bankacılığını aktif hale getirdiğim takdirde bu ücretin iade edileceğini söylediniz. 16.4.13 tarihinde internet bankacılığını aktif hale getirdim. sonuç olarak ödediğim 15 TL kart ücretinin iadesini istiyor ve bir daha böyle bir talepte bulunulmamasını rica ediyorum.

Özlem 139 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön