Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Cuma Y. |

2011 yılından bu yana Ziraat Bankası'na ait 1420 ile biten kredi kartını kullanmaktayım. Her yıl haberim olmadan kredi kartı aidat ücreti kesilmektedir. Bugün bu yılın ekstresini incelediğimde 11.07.2015 tarihinde de 30 TL kesildiğini fark ettim. Ziraat Bankası kredi kartımdan her yıl kesilen aidat ücretlerimin şu an ki mevcut Ziraat Bankası hesabıma iadesini, aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı bilgilerinize arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cuma Y.
  24 Kasım
  12:05

  2011 yılından bu yana Ziraat Bankasına ait 1420 ile biten Kredi Kartını kullanmaktayım. Her yıl haberim olmadan Kredi Kartı Aidat Ücreti kesilmektedir. Bugün bu yılın ekstrerisini incelediğimde 11.07.2015 tarihinde de 30 TL. Kesildiğini fark ettim. Ziraat Kredi Kartımdan her yıl kesilen aidat ücretlerimin şuan ki Mevcut Ziraat Bankası hesabıma geri iadesini, aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı bilgilerinize arz ederim.

 • 23 Kasım
  11:53

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr