15 Nisan 2013

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı Alınmayacağı Söylendiği Halde Hesabımdan Kesilmiş!

Bankanızdan emekli maaşı almaktayım. Ayrıca kredi çektim ve bu kredi çekme işlemi sırasında kredi kartı çıkartmak zorunda olduğum söylendi istememe rağmen ısrarla yani bir nevi zorla kredi kartı aldım ve bu esnada kesinlikle kredi kartı aidatı olmadığı söylendi sırf bu sebeple gönülsüz de olsa kabul ettim nasıl olsa kart aidatı yok diyerek.geçmiş döneme ait ekstrelerimi uzun süredir internetten alıyorum ancak gözümden kaçmış olacak ki 25.08.2012 tarihinde kesilen kart üyelik aidatını fark etmedim.

Kesilen 15 liranın ivedilikle tarafıma iadesini talep ediyorum umarım bu sorunu en kısa sürede çözersiniz müşterilerinizi böyle şeylerle uğraşmak zorunda bırakmazsınız.

Hamiyet 35 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön