Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı 36 TL Aldı!

Nedim S. |

Ziraat Bankası kredi kartını kullanıyorum ancak son iki yıldır kredi kartımdan kart aidatı adı altında benden geçen sene Temmuz ayında 30 TL bu sene aynı şekilde 36 TL kart aidatı kesildi. Bu kesilmelerin yasal bir hükmü var mı? Bunu müşteri hizmetlerine tarafıma tekrar iade edilmesini istedim ancak iade edilmedi. Yaklaşık 6 ay önce dilekçeyle kartımın iptal edilmesini istedim ancak onu da yapmadılar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedim S.
  04 Ağustos
  14:42

  Ziraat Bankası kredi kartını kullanıyorum ancak son iki yıldır kredi kartımdan kart aidatı adı altında benden geçen sene Temmuz ayında 30 TL bu sene aynı şekilde 36 TL kart aidatı kesildi. Bu kesilmelerin yasal bir hükmü var mı? Bunu müşteri hizmetlerine tarafıma tekrar iade edilmesini istiyorum

 • 03 Ağustos
  09:56

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr