01 Nisan 2015

Ziraat Bankası Kredi Kart Aidatı Kesti.

4 yıldır Ziraat maximum kart kullanıyorum maaşımı bankadan alıyorum, bankadan kredi kullandım ve bireysel emeklilik fonuna üyeyim. Bankanın iyi bir müşterisi olmama rağmen bu sene ilk defa 25 TL kart aidatı hesabıma yansıtılmış.

Sürekli para bulundurduğum ve aktif bir müşterisi olup birçok işlem yaptığım bankanın benden inat ve ısrarla kart aidatı istemesi çok yanlış ve müşteri memnuniyeti ve ticari etik gibi birçok kavrama ters düşüyor. En kısa zamanda kart aidatımın hesabıma iade edilmesini talep ediyorum. Edilmezse yasal yollara başvuracağım.

Osman 521 Okunma

Cevaplar

  • Osman02 Nisan 2015

    Bana cevap olarak yine aynı beylik cümlelerle biz bu aidatı alırız dediler. Ama işin komik tarafı şu istedikleri kişilere aidatı iade ediyorlar aynı zamanda aidat kesilen arkadaşımın hesabına parayı yatırdılar işte size kurumsallık örneği yazık onu emsal gösterek dava açacağım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön