Ziraat Bankası Kredi Dosya Masrafını Ödemedi.

Ömer Faruk N. |

Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyeti'nin kararına rağmen 2015 yılı Mayıs ayı sonuna kadar ödemesi gereken dosya masrafı iadesini ödemedi. Artık şubeden de bunun takip edilmediğini genel müdürlüğün takip ettiğini söylediler şubeden ama iki ay geçti hala arayan ya da ödeyen yok. Kendileri ben tüketici heyetine başvurduktan çok sonra müşteriler için dilekçe ile hemen geri ödeme yaparken Tüketici Heyeti'nin resmi kararına neden uymamaktadılar? Ziraat Bankası'ndan dosya masraflarının tarafıma ödenmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk N.
  07 Temmuz
  15:52

  İki hafta geçti benim şikayetimin üzerinden ve Tüketici Heyeti Kararı üzerinden de iki ay geçti hala dosya masrafı tarafıma ödenmedi. Henüz teşekkür edeceğim bir husus yok!

 • 25 Haziran
  17:28

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr