25 Haziran 2015

Ziraat Bankası Kredi Dosya Masrafını Ödemedi.

Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyeti'nin kararına rağmen 2015 yılı Mayıs ayı sonuna kadar ödemesi gereken dosya masrafı iadesini ödemedi. Artık şubeden de bunun takip edilmediğini genel müdürlüğün takip ettiğini söylediler şubeden ama iki ay geçti hala arayan ya da ödeyen yok. Kendileri ben tüketici heyetine başvurduktan çok sonra müşteriler için dilekçe ile hemen geri ödeme yaparken Tüketici Heyeti'nin resmi kararına neden uymamaktadılar? Ziraat Bankası'ndan dosya masraflarının tarafıma ödenmesini rica ediyorum.

Ömer 544 Okunma

Cevaplar

  • Ömer07 Temmuz 2015

    İki hafta geçti benim şikayetimin üzerinden ve Tüketici Heyeti Kararı üzerinden de iki ay geçti hala dosya masrafı tarafıma ödenmedi. Henüz teşekkür edeceğim bir husus yok!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön