Ziraat Bankası Kredi Dosya Masrafı Parasını İade Etmiyor!

Ayfer K. |

Ziraat Bankası İstanbul-Kızıltoprak şubesinden emekli maaşı alan annemin daha önce çekmiş olduğu krediye ait dosya masrafı ve dekont ücretinin iadesine Kadıköy Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı karar vermiş, kararın aslıyla Ziraat Bankası Kızıltoprak şubesine paranın iadesi için başvurmuştuk. Bu başvurumuzu 22 Eylül'de yapmıştık ve paranın iade edileceği, karar verilince cep telefonuna haber verileceği, beklememiz gerektiği söylenmişti. İade yapılmayınca, daha sonra, şubeye sorduğumuzda yine aynı tür cevap verildiğinden icraya da gitmedik. Başvurumuzdan bu yana üç ay geçti.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayfer K.
  30 Aralık
  12:34

  Son şikayetimin nasıl sonuçlanacağını henüz bilmiyorum. Ancak, daha önceki çeşitli şikayetlerimin yaklaşık %90'ı olumlu sonuçlandı. Şikayetvar.com iyi ki var. Teşekkür ederim.

 • 30 Aralık
  12:09

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr