Ziraat Bankası Kredi Başvurusunda Sergilenen Tutum ve Yanlışlık!

Taha V. |

Ziraat Bankası Eyüp şubesinden 100.000 TL konut kredisi çektim Bana sergilenen tavır ve yapılan işlemlerdeki yanlışlıklar. Beni çok yıprattı ve bu bankaya olan bağlantımı kopma noktasına getirdi. Kredi çekilirken her ay 1400,24 ödenmesi gereken tutar belirtildi ancak ödeme yapılırken ilk taksidim 1590 geldi.

Bu bana belirtildi ancak toplam tutarının aynı olacağı sabit kalacağı gibi izlenimden bir şey demedim. Bireysel kredi danışmanı olan E***bey bunu sormak istediğimde (çektiğim tutar belli faiz oranı belli vade belli buradaki fazla tutar olmaz ki sistem saçma dediğimde) Bireysel danışman E*** beyefendi sizin söylediğiniz saçma diyerek altından kalkamayacağı bir laf etmiştir.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  13:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr