17 Haziran 2015

Ziraat Bankası Kredi Başvurusunda Sergilenen Tutum ve Yanlışlık!

Ziraat Bankası Eyüp şubesinden 100.000 TL konut kredisi çektim Bana sergilenen tavır ve yapılan işlemlerdeki yanlışlıklar. Beni çok yıprattı ve bu bankaya olan bağlantımı kopma noktasına getirdi. Kredi çekilirken her ay 1400,24 ödenmesi gereken tutar belirtildi ancak ödeme yapılırken ilk taksidim 1590 geldi.

Bu bana belirtildi ancak toplam tutarının aynı olacağı sabit kalacağı gibi izlenimden bir şey demedim. Bireysel kredi danışmanı olan E***bey bunu sormak istediğimde (çektiğim tutar belli faiz oranı belli vade belli buradaki fazla tutar olmaz ki sistem saçma dediğimde) Bireysel danışman E*** beyefendi sizin söylediğiniz saçma diyerek altından kalkamayacağı bir laf etmiştir.

Taha 277 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Haziran 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön