17 Temmuz 2014

Ziraat Bankası KPSS Parası Ödeme Eziyete Dönüştü!

Sabah tenha olur diye Ziraat Bankası ATM'sine KPSS harcını yatırmak istedim evimizin 1 km ötesinde ki atm'ye gittim ''ünite arızası''verdi biraz yürüdüm bir atm daha ''ünite arızası''yürüdüm bir atama daha ''ünite arızası'' yaklaşık 15 tane atm gezdim hepsinde aynı arıza yaklaşık 1.5 saat yürüdüm hepsi arızalı.

Ramazan günü niyetli olarak beni bu kadar yürüten ve buna rağmen sonuç alamadığım Ziraat Bankası genel müdürü başta olmak üzere çalışan ve işini hakkıyla gerçekleştirmeyen personele verdiğim vergilerle aldıkları maaşı helal etmiyorum.Durumu bildirmek için 4440000 no'lu numarayı 2 kere aradım alakasız menülerle beni oyaladı sonra kapattı. İşte memleket manzaraları.

Yalçın 632 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön