07 Eylül 2013

Ziraat Bankası Köyceğiz Şubesi Müdürünün Tavrı!

Bankanızdan kamu maaşı ve kredili mevduat hesabım var. Bir adet kredi kartı talebim oldu, kartı teslim alacakken yıllık kart aidatının ne şekilde ödenmeyebileceği konusu hakkında (ne yaparım da bu aidatı ödemem) bilgi istedim, kart aidatını mecbur ödemem gerektiğini, başka çaremin olmadığını, elimi kolumu sallamadan konuşmam gerektiğini, benim senden başka milyonlarca işim, müşterim var. Bunu gidip 444 lü bir numara var. Gidip oradan çözmemi emrederek beni ofisinden resmen kovmuştur.

Konu ile ilgilenilmesini istiyorum .Şahsın görevini yapmadığını, bilakis mevcut müşterilerin de bankadan soğutulduğunun kanaatine varmış bulunmaktayım, çünkü ben dahi kredi kartımı teslim alamadım. Korktum.

Metin 277 Okunma

Cevaplar

  • Metin11 Eylül 2013

    ziraat mi amman aman sakın ha..

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön