28 Ocak 2014

Ziraat Bankası Konut Kredisine Zorunlu Diye Hayat Sigortası Yapıyor!

4 yıl önce Ziraat Bankasının Amasya şubesinden 85.000 TL konut kredisi çektim. 4 yıl boyunca bütün sigortaları yaptırdım bu yıl bankaya gidip konut kredime ait hayat sigortası yaptırmak istemediğimi bildirdim. Bana bunun banka tarafından zorunlu olduğunu bildirdiler. Bende kanunen zorunlu olmadığını belirttim ve vermek istemediğimi söyledim.

Banka ısrarla yok efendim sistem kesiyor gibi laf etti. Bende eğer gerçekten zorunlu ise başka bankadan yaptırmak istiyorum o zaman dedim. Bana hala olmaz dediler. O ayın 15 akşamı başka bankanın internet sitesinden kredi miktarı kadar para gönderdim. Ayın 17'de bir baktım ki 335 tl kesmişler.

Devlet Bankası böyle olamamalı, zorunlu kesmelerini anlamadım!

Yunis 159 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön