Ziraat Bankası Konut Kredisi Yapılandırmıyor!

Yılmaz A. |

2016 Şubat ayında Ziraat Bankası Ceyhan şubesinden 1.12 faiz oranıyla 90 ay vadeli 108.000 TL konut kredisi kullandım. Ağustos ayında düşen konut kredisi faiz oranlarıyla kredimi yapılandırmak istedim ancak banka yapılandırma yapmayacaklarını belirtti. Kredi kullanırken faiz düşüşlerinde yapılandırma yapılabileceği belirtilmesine rağmen bu duruma uyulmuyor. Sadece yeni kredi kullananlar için olduğu söyleniyor. Bu durumun düzeltilmesini bekliyoruz.

Etiketler :

Kredi Faizleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  16:00

  23/08/2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt dönülmüştür. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Yılmaz A.
  07 Eylül
  11:43

  Ziraat Bankası Ceyhan Şubesinin konut kredimi yapılandırmadığıyla ilgili buradan yazmış olduğum şikayete cevap olarak şikayetimin bankaya iletildiği, konuyla ilgili geri dönüş sağlanacağı yazıldı. Ancak 2 haftaya yakın bir süre geçmesine rağmen bankadan bir geri dönüş olmadı. Müşterileri mağdur etmekten vazgeçin lütfen.

 • 22 Ağustos
  09:56

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr