Ziraat Bankası Konut Kredisi Komisyon Ücreti!

Serdar B. |

Ağustos 2015'te Ziraat Bankası'ndan çektiğim konut kredisine ait komisyon ücretinin, tarafıma; bir dilekçe verdiğim takdirde iade edileceğine dair banka görevlisi tarafından bilgilendirme yapılmasına rağmen, verdiğim dilekçeye cevap olarak ''şahsınıza ödenecek bir tutar bulunamamıştır'' diye bir SMS geldi.

Ziraat Bankası yönetim kurulu başkanının yaptığı açıklamaya rağmen komisyon neden geri ödenmiyor? Banka zaman kazanmak için mi böyle bir taktik uyguluyor? Banka görevlisi, gelin tekrar dilekçe verelim diyor. Bir üç ay da onun için mi bekleyeceğim? Şikayet var üzerinden Ziraat Bankası'nın cevabını bekliyorum. Aksi takdirde komisyon ücretini avukatım aracılığıyla tahsil etme yoluna gideceğim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  17:34

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr