02 Eylül 2013

Ziraat Bankası KMH Ücreti Alıyor!

Ziraat Bankası hesabımdan sürekli olarak KMH Tahsilat - Tahsilat tutarı -1, 03 TL tutarında ücret kesilmektedir. Bu ücret ne için kesiliyor. Çok uzun süredir bana ait olmayan KMH ekstre bilgileri diye bir mail geliyor. Bunu defalarca bildirdiğim halde halen düzeltilmedi. Gelen KMH extre bilgisine göre 564-Suluova/Amaya ait bir hesap. Şahsın ismi de A** K** ama benim mailime geliyor. Bu durumun düzeltilip şimdiye kadar benden kesilen KMH ücretlerinin iadesini istiyorum.

Ahmet 121 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Eylül 2013

    Ziraat Bankası hiçbir ürün ve hizmetinde müşteri odaklı çalışmıyor. Kazan kazan politikası hastalık gibi sarmış. Eski Ziraat Bankası yok.. Eskiden piyasanın dengesi idi şimdi en yüksek faiz ve ücretler Ziraat Bankasında..

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön