21 Ocak 2015

Ziraat Bankası K.Kartı Borcumu Banka İçerisinden Almadılar!

16.01.2015 günü Ziraat Bankası'nın Afyonkarahisar şubesine gittim ve 367 sıra numarasını aldım. Yaklaşık iki saat bekledikten sonra sıram geldi ve 1. gişede bulunan bayan memurun yanına gittim. Kendisine kredi kartı borcumu ödeyeceğim dedim. Kendisi banka içerisinden kredi kartı borcunu alamadıklarını ve bu işlemi ATM'den yapmam gerektiğini söyledi.

Türkiye genelinde böyle bir uygulamanız varsa kredi kartı başvurusu yapan herkese ödemelerinizi ATM'den yapacaksınız ödeme yapmak için bankamıza gelmeyin diye tebliğ yapılsın, ayrıca ATM'den ödeme yapmayı bilmeyenlere kredi kartı da verilmesin madem ATM'de bize yardımcı olacak personeliniz yok. İlk fırsatta Ziraat Bankası kredi kartını kapatacağım.

İsa 596 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön