17 Nisan 2013

Ziraat Bankası Kesintiler Bıktırdı!

2012 yılında açık hesaptan yanlışlıkla çekilen 20 tl paradan dolayı o dönemde kesilen kmh faizi banka ve şube komisyonlarının ardından 2013 yılı nisan ayı itibariylede tekrar kmh sigorta bedeli ve banka ve şube komisyonu adı altında para kesilmeye devam etmiştir.

Ziraat bankasına durumla ilgili başvuruda bulundum bu süre içerisinde açık hesabı kullanmamama rağmen 1 sene sonra sigorta kesilmiştir ve iade edilmedi bankaya gittim Açık (kredili Mevduat hesabı) nı kapatılmasını istedim ısrarla kapatmak istemedi biraz ses tonu yükselince dilekçe verin bakalım dedi. Ancak kesilen sigorta bedelininde (küçükte olsa) iadesini istiyorum.

Ercan 189 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön