Ziraat Bankası Kesilen Komisyonu İade İstiyorum!

İrfan G. |

38227713*** t. c. no.lu İ**** isimli müşterinizim bankanızdan kullanmış olduğum traktör kredisinin son taksit ödemesi yapılırken hesabıma gelmiş olan tarım desteğinden 260 lira civarında kredi görüntüleme komisyonu adı altında kesinti yapıldı bu kesintinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.Eğer kesinti yasalsa ödeme planında neden gözükmüyor? İade edilmeyecekse de hangi mevzuata göre kesildiğini tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan G.
  29 Haziran
  14:38

  Bana gelen mailde:
  bankamız hizmetlerinin devamlılığı için kaynaklarını en etkin ve en verimli biçimde kullanmaya çalışmakta bu çerçevede operasyon malıyetleri ve piyasa koşulları dıkkate alınarak verilen hizmetler karşılığında kanun ve yönetmelikler doğrultusunda müşterilerimizden komisyon ve masraf tahsil edilmektedir.
  Diye açıklama yapılmış bu masalları zaten bilmeyen var mı ya da duymayan kredi çekilirken zaten masrafı kesildi kredi taksiti öderken ve de son taksiti öderken neyin kesintisi bu 4 yıldır kesilmiyordu banka süperdide bu taksiti öderken mi aklına komisyon kesmek aklına geldi bunun adı hesap işlem ücreti olsa tamam anlıyorum benden kesilen para bambaşka bir şey adı ne bunun?

 • 21 Haziran
  15:48

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • İrfan G.
  21 Haziran
  10:55

  Hala tarafıma dönüş yapılmadı bu kadar uzun sürecek ne işlemi yapılıyor kesikleri para yasal değil en kısa sürede dönüş bekliyorum

 • 17 Haziran
  14:02

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr