Ziraat Bankası Kasa Ziyaret Ücreti

Osman A. |

Ziraat Bankası'ndan Mimar Sinan Şubesinden kasa kiralayan kişilerden sözleşmede olamamasına rağmen banka müdürünün talimatıyla ziyaret bedeli altında 10 lira kesiliyor. Kasayı ziyaret etmek isteyen kişinin gişe işlemlerinden sıra alması isteniyor ve kasa ziyareti ise sonra gerçekleşiyor.Bu süre zarfında kişiler gişe işlemi yaptırmayacak olmasına rağmen önünde 100 kişi olsa da saatlerce beklemek zorunda kalıyor.

Maksat kasa ziyaret bedelini gişeden almak. Gerekçe güne giden ablaların güne giderken altınlarını kasadan alıp günden dönüşte bırakmalarının kasa görevlisi bayanı sürekli meşgul etmeleriymiş. Diğerlerinin ne kabahati var?

Bankacılıkta son nokta.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman A.
  18 Mart
  08:58

  Sorunun çözüldüğüne dair hala bir dönüş yapılmadı Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir demiştiniz.

 • 21 Şubat
  14:51

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr