29 Ocak 2014

Ziraat Bankası Kasa Ücreti!

Benim Ziraat Bankası Beşyol şubesinde hesabım ve kiralık kasam var. Aralık ayında arabama çarptılar sigorta şirketi yaptırdı parayı hesabıma yatırdı benim kimlikteki soyadımla hesabımdaki soyadım uyumsuz olduğu için hesabıma para iki kez geldi geri gitti, soyadımı düzelttim.

Para tekrar yattı. Parayı çekmeye gittim banka hesabımdaki parayı çekip gecikmiş olan kasa aidatına yatırmış. Benim böyle bir talimatım yok. otomotik ödeme talimatı vermedim ayrıca aidat 150 lira iken 250 lira niye kesilsin geçen yılda geciktirmiştim faiz uygulaması olmadı. Ben bankayla görüştüm sağlıklı cevap alamadım ama gerekirse hukuki yollarla bu sorunu çözeceğim. benim böyle bir talimatım yok.

Buket 147 Okunma

Cevaplar

  • Buket30 Ocak 2014

    ayrıca bugün sordurdum kasa ücretlerine 2014 ocak ayında zam yapılmış ama benim borcum ağustos 2013 tarihli niye benden zamlı ücret kesmişler bu haksızlık ben fazla kesilen ücreti geri talep ediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

  • Buket29 Ocak 2014

    Kasa ücretleri arttığında haber vermeden mi işlem yapılıyor. ben aylık150 diye biliyorum banka 250 kesiyor. ben sözleşmemde 150 liraya anlaştım niye şimdi benden 250 kesiyor bir haber verilmez mi kasa ücretleri arttı devamedecekmisiniz diye akla gelebilecek bütün saçma şeyler için sürekli arıyorlar, mesaj gönderiyorlar şu an ben o parayı bana sormadan bilgi verilmediği için ödemek istemiyoum hesabıma aktarılsın yoksa yasal yollara başvuracam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön