26 Haziran 2013

Ziraat Bankası Kartsız Eğitim Ödemesi!

Ziraat bankası ANK PGM150 nolu ATM'den sınav ücreti olan 20 TL'nin para üstü 80 TL'yi ATM kasa arızası nedeni ile eksik ödeme yapıldı. "Şubenize başvurunuz" ve para üstünü vermedi. Akabinde ATM'nin bağlı olduğu şube içerisine durumu izah etmem sonucunda, ATM Kasasına müdahale edemiyorlarmış. Forum doldurduktan sonra kasa banka personeli dışında olan kişi ve kişiler tarafından sayıldıktan sonra, eğer fazla para varsa ödeme yapılacakmış.

Bu da en az 2-3 gün sürecekmiş. Bu ATM' de problem var ise neden kullanıma kapatılmıyor neden banka içerisinde, ki ATM banka personeli müdahale edemiyor. Eğer ATM'de problem var ise bu benim sorunum değil.Sizin keyfinize beklemek zorunda mıyım?

Şahin T. 532 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön