06 Eylül 2013

Ziraat Bankası Kartımdan Haksız Çekilen Ücretin İadesi Yapılmadı!

Bir marketten 03/09/2013 tarihinde 27 TL'lik alışverişin ücretini Ziraat Bankası Bankkart ile ödemek istedim. Red onaylanmadı yazısı gelmesine rağmen hesabımdan 27 TL'nin düştüğünü interaktif bankacılığı kontrol ederek öğrendim. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım evet işlem gerçekleşmemiş ancak hesabınızdan 27 TL düşmüştür dediler.

Hesabıma iade edilebilmesi için harcama iptal dilekçesi yazmam söylendi. Bir kaç gün sonra bankayı tekrar aradım akıbetini sormak için. Verdikleri cevap evet harcama olmamasına rağmen 27 TL hesabınızdan düşmüş fakat dilekçe incelenmesi ve paranın iadesi ancak 2 ay-6 ay arasında gerçekleşebilmekteymiş. Bu konunun ivedilikle sonuçlanması gerekmez mi?

Sinan 251 Okunma

Cevaplar

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    Şikayetim çözülmüştür, teşekkürler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön