10 Şubat 2015

Ziraat Bankası Kartımdan Benden Habersiz Para Çekildi.

Ziraat Bankası Kasımpaşa şubesindeki bankamatikten 04.02.2015 tarihinde 750 TL çektim ve Kayseri'ye gittim. 05.02.2015 ve 06.02.2015 tarihlerinde haberim ve iznim olmadan altı çekim halinde hesabımdaki 4900 TL başkaları tarafından bankanın Unkapanı ve Aksaray bankamatiklerin den çekildiğini müşteri hizmetlerinden öğrendim.

Paranın çekildiği tarihlerde İstanbul'da değildim. Kartımın kopyalanıp paranın başkaları tarafından çekildiğini düşünüyorum. Savcılığa gerekli başvuruyu yapıp yasal süreci bugün başlattım. Bankanın bu durumda kusurlu olduğunu düşünüyorum ve bankanın da gerekli duyarlılığı gösterip mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Samet 1.742 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön