20 Aralık 2014

Ziraat Bankası Kartımdan 2 Sefer Çekim Yapıldı!

TeknoSA'dan laptop soğutucu ve mouse aldım. Toplam fiyatı 37,80 lira olan bu ürünleri banka kartımla ödedim. Birinci çekimde "İşlem Onaylanmadı" hatası aldım. İkinci çekimde işlem onaylandı ve ödeme yaptım. İnternet bankacılığı aracılığıyla hesap hareketlerime baktım ve kartımdan iki sefer çekildiği gördüm.

Birinci çekim onaylanmadı fakat banka hesabımdan para çekilmiş. İkinci seferde de çekince 37,80 lira olan bu ürünlere 75 lira ödemiş oldum. Teknosa ile görüştüm ve gün sonu raporlarında tek çekim gözüktüğünü söylediler. Kısacası çekilen para Ziraat Bankasında askıda kalmış olabilir mi? Banka ile Teknosa arasında gitmekten yoruldum. Konunun çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Mert 479 Okunma

Cevaplar

  • Mert 30 Aralık 2014

    Yaklaşık 1 hafta olmasına rağmen Ziraat Bankası'ndan ses seda çıkmadı! Burada mağdur olduğumu belirtmeme gerek var mı? Üniversite öğrencisiyim ve bu para gerçekten büyük bir para bizim için. Yakın zamanda çözüme kavuşmaz ise hukuki yollara başvuracağım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön