13 Ocak 2015

Ziraat Bankası Kartıma Para İadesi Yapılmıyor.

Amazon.com sitesinden genç kart ile 417 TL'değerinde alışveriş yapmıştım. Daha sonra ürünü iade ettim ve ve 11 gün önce (02.01.2015) paramı geri verdiler. Ancak banka kartı hesabıma para hala gelmedi. Ziraat Bankası şubesine gittim konu hakkında hiçbir şey bilmiyor ve yapamıyorlar.

Müşteri temsilcisi keza öyle. Satıcı ile defalarca görüştüm parayı geri ödediklerine dair işlemlerin ekran görüntülerini yolladılar. Okuduğum kadarıyla çok sayıda kişi Ziraat Bankası kartlarıyla yaptıkları ödemelerin geri dönüşlerinde hep sıkıntılar yaşanmış. 400 küsur liramı kimsenin alıkoymaya hakkı yok. Ziraat Bankası kartımı en kısa zamanda iptal edeceğim. Paramın en kısa zamanda iade edilmesini talep ediyorum.

Selman 675 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön