20 Mart 2013

Ziraat Bankası Kart Aidatı Kesti!

Geçen sene başında öğrenim kredisi alırken ziraat genç kredi çıkardım, şubede 5 sene boyunca kart ücreti olmadığı söylendi, bende tamam dedim çıkardım. Şubat ayının 26 sında kartımdan 15. 00 tl kart aidatı kesildiği yazıyor. Bunun üzerine ziraat bankasına mail attım gelen cevap ise çok şaşırttı. .

Sayın Y**** K****,
İlgi: 18. 03. 2013 ve 5555_BYS13019616 sayılı bildiriminiz. Yapılan değerlendirme sonucunda Genç Kart kampanya koşullarına uymadığınız için kart ücreti itirazınızın olumlu karşılanması mümkün bulunmamaktadır. Genç kart kampanya koşulları hakkında bilgi almak amacıyla şubeye başvuru yapabilirsiniz.' hayır anlamıyorum ne değişti hala öğrenciyim, hala kredi alıyorum. koşulları nasıl sağlamam. bu iş düzeltilmezse taksitler biter bitmez bu kartta bitiyor benim için.

Yusuf 72 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı22 Mart 2013

    teşekkürler ziraat bankası.. kesilen miktar iade edilmiştir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön