08 Haziran 2013

Ziraat Bankası Kart Aidatı İadesi İstiyorum!

Sahibi Bulunduğum Balçova Ziraat Blankasından almış olduğum Kredi Kartıma 08. 10. 2011 tarihinde 25. 00 Türk Lirası Kart Aidatı adı altında para alındığını öğrendim. Belirtilen tutarın yine Balçova'daki ****07246414**** nolu hesabıma yatırılması ve tarafıma bilgi verilmesi hususunda gereğini bilgilerinize arz ve rica ederim.

Arslandal 66 Okunma

Cevaplar

  • Arslandal11 Haziran 2013

    Benim bir DEVLET Bankası alan TC.Ziraat Bankasınd6an hiçbir şikayetim ve sızlanmam asla söz konusu değildir.Talebim yalnızca benden alınan ve varsa iade edilmesi oluru ben onu alabilirmiyim düşüncesi98ni taşımaktayım yalnızca.Tüm arkadaşları sevgiyoruz hatta birde kendilerinde KONUT kredi talebimde olmluştur.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön