25 Mart 2015

Ziraat Bankası Kart Aidatı!

4446**** ****5334 no.lu maximum Ziraat Bankası kredi kartına, yıllık kart aidatı adı altında 30 TL'lik ücret gelmiştir. Bu ücretin geri ödenmesi için Ziraat Bankası Akhisar şubesine gittim. Müşteri hizmetlerinin aranmasını söylediler. Müşteri hizmetlerinden de size yardımcı olamayacağız cevabını aldım. Hiçbir zaman kredi kartı borcumun borcunu aksatmadım. Ve geçen yıla kadar maaş kartı olarak kullanmaktaydım. Kartın düzenli kullanıcısı olduğumdan dolayı, kart aidatı adı altında yatırdığım 30 TL'nin tarafıma en kısa sürede geri ödenmesini talep ediyorum.

Sinem 373 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 05 Nisan 2015

    25 Mart 2015 tarihinde müşterimize konu hakkında bilgi verilecek denmişti. Fakat 5 Nisan olmasına rağmen geri dönüş yapılmamıştır. Eğer sorun çözülmez ise otomatik ödemelerimi iptal ettirip, kartımı kapattıracağım. Gereğinin en kısa sürede yapılmasını arz ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön