10 Ağustos 2015

Ziraat Bankası Kart Aidatı 18 TL Kesinti Yaptı.

Maaş müşterisiyim. Kredi kartını kullanım ve 18 TL aidat yansıttılar. İptali için telefon bankacılığını aradım bana bir faks numarası verdi buraya dilekçenizi fakslayın dedi. Denileni yaptım 1 hafta bekledim cevap falan gelmedi. Ben de tekrar telefon bankacılığını aradım gelişme olup olmadığını sordum. Talebiniz iptal edilmiş hatta yazı yazılmış dedi.

Yazının elime ulaşmadığını söylediğimde maalesef iade yapılamayacak dedi. Ben de derhal kartın kapatılmasını istedim ve kapattırdım. Bir daha mı ziraat bankasından kredi kartı almak mı tövbe. Özel bankalar bile bu kadar acımasız değil tüketiciye karşı.

Zafer 96 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön