23 Ocak 2014

Ziraat Bankası Karara Rağmen Ödeme Yapmıyor.

Ziraat Bankası Diyarbakır sur kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyetinin vermiş olduğu 2013/1107 no'lu kararı Diyarbakır özel işlem şubesine götürdüm. Verilen kararda kullanmış olduğum iki kredinin masraf kesintileri toplamı 734 TL' idi.

Hakem heyeti beni haklı buldu fakat ilgili banka bu miktarı ödeyemeyeceklerini bildirerek tarafımıza ancak bankanın belirlemiş olduğu asgari miktarı yani 400 tl yi ödeyeceklerini söyledi ve 734 tl yi ödemeleri halinde şahsımı mahkemeye vermekle tehditkar bir tavırla 400 tl alamaya mecbur bıraktı ilgili mercilerin derhal konuyla ilgilenmesini istiyorum. 162****271-1005 hesap no'lu müşteri.

Evren 78 Okunma

Cevaplar

  • Evren05 Şubat 2014

    ziraat bankası yöneticileri iliğili şikayetimin degerlendirme aşamasında olduğunu bildiriyorsunuz ama henüz tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamış durumda lütfen gereginin bir an önce yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini rica ederim

  • Evren03 Şubat 2014

    ziraat bankası yöneticileri şikayetimin degerlendirmeye alınmasına rağmen henüz herhangi bir sonuca bağlanmadı gereginin ivedilikle yapılmasını rica ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön