18 Mayıs 2015

Ziraat Bankası Karara Rağmen Kredi Dosya Masrafı Ücretimi Ödemiyor.

Ziraat Bankası'ndan çektiğim kredinin dosya masrafını geri almak için tüketici heyetine başvurdum. İnceleme sonucunda dosya masrafımın geri ödenmesine karar verildi ve bu karar bana da Ziraat Bankası'na da yaklaşık bir ay önce tebliğ edildi.

Ancak Ziraat Bankası hala dosya masrafını yatırmak için benimle iletişime geçmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise karşımda asla bir muhatap bulamıyorum. Sürekli otomatik mesajlara yönlendiriyorlar. Ben de son seçenek Şikayetvar.com' a yazmaya karar verdim. Ziraat Bankası diğer bankaların yaptığı gibi müşterisiyle derhal iletişime geçmeli ve dosya masrafını müşterinin istediği hesaba ya da direk şubeden eline ödemeli.

Evren 503 Okunma

Cevaplar

  • Evren'in Teşekkür Mesajı24 Mayıs 2015

    Kısa süre sonra dönüş yapan ziraat bankasına teşekkür ederim

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön