Ziraat Bankası Kapatılan Ogs Cihaz Bedeli Ve Bakiyesinin İadesi!

Rıdvan B. |

04/07/2014 tarihinde sattığım aracıma bağlı, Ziraat Bankası Yeniköy Şubesi'nden alınmış OGS cihazımı, aynı bankanın Kahramanmaraş Binevler Şubesi'ne araç satış sözleşmesi ile beraber 07/08/2014 tarihinde iade ettim. Şubedeki yetkili, cihaz bedeli ve içerisindeki bakiyenin 15-20 gün içerisinde hesabıma yatırılacağını söyledi. 12/08/2014 tarihinde herhangi bir iade olmadığı için bankanın telefon şubesini aradım. İadenin hesabıma yapıldığı ve mail yoluyla bilgilendirildiğim söylendi. Fakat hesabımda herhangi bir iade görünmemektedir. Ayrıca bu konuyla ilgili herhangi bir mail de tarafıma gelmemiştir. Bu konuda mağduriyetimin hemen giderilmesini ve tarafıma bilgi sağlanmasını talep ediyorum.

Etiketler :

OGS Cihaz İptal Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr