Ziraat Bankası Kampüs Kart Sorunumuz.

Kübranur Ç. |

Okulumuz öğrenci kartlarını Ziraat Bankasıyla birlikte çalışarak veriyor ancak aynı okuldan yeni mezun ve aynı okulun yeni öğrencisi olmama rağmen henüz Ziraat Bankası kampüs kartımı vermedi. Kayıt esnasında ayın 15'inden sonra denilmişti ama bugün itibariyle sınavlarımız başlamış bulunmakta.

Edirne Havsa şubesinde ki personele sorduğumda lakayt bir şekilde öğrenci belgesi alın diyorlar yemek kartı olarak da kullandığımızı söyleyince ne yapabiliriz bizde bilmiyoruz diyorlar, müşteri hizmetleri 444 ile başlayan numarayı arayınca kimse açmıyor. Edirne şubeye yönlendiriyorlar verdikleri numara geçersiz. Sözde devlet bankası. Sonuna kadar gerekli yerlere şikayette bulunacağım. Tek değilim hep aynı...

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübranur Ç.
  07 Ocak
  17:11

  Herşeyiniz hikaye banka personelinize atmler arızalı diyoruz t.c. numaranız sorunludur diyorlar. Ünite arızasının t.c. ile alakası nedir. Atmleriniz kişiye özel mi çalışıyor

 • 03 Kasım
  16:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr