12 Mart 2015

Ziraat Bankası Kampanyadan Sonradan Vazgeçildi!

Visa şubat ayında başlattığı 3x30 TL alışverişe 20 TL Carrefour SA hediye çeki kampanyasına katılmak için market alışverişi yaptım. Söz konusu kampanyanın Ziraat Bankası'na ait linki aşağıdadır. Fakat mart ayında Ziraat'in kampanyayı iptal ettiğini öğrendim.

Ziraat Bankası'nı aradığımda müşt. temsilcisinin kampanya hakkında bilgisi yoktu. Karşımızda koskoca banka var şirket var diye güvenip yola çıkıyoruz, müşteri olarak ama banka canı istemeyip kampanyadan vazgeçiyor.

Ziraat Bankası'na ve Visa'ya güvenmemek lazımmış. 20 TL hesabı yapıyor koca şirketler. İnsanları neden kandırıyorsunuz? 20 TL hediye kodunun gönderilmesini istiyorum.

http://www.ziraat.com.tr/tr/kampanyalar/Pages/VisaBankkartMarketKampanyasi.aspx

Sevda 451 Okunma

Cevaplar

  • Sevda18 Mart 2015

    12 Mart tan bugüne dönüş olmadı üstelik bazılarına kod gönderilirken bana telefon dahi edilmedi.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön