Ziraat Bankası Kampanya Kaydımı Yapmıyorlar!

Metin B. |

Ziraat Bankasının düzenlemiş olduğu Hepsiburada.com kampanyasına kayıt olmak için mesaj gönderdim. Ancak "Bu kampanyaya bankamıza ait kartlardan yalnızca birisi ile katılabilirsiniz. Önceki başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır." şeklinde cevap geldi. Oysa benim yalnızca bir adet kredi kartım var. Ayrıca daha önce katılım mesajı falan da göndermedim.

12/10/2013 tarihinde durumu müşteri hizmetlerine bildirdim. Telefon numaramın iki kişi için kayıt edildiğini, bu yüzden problem olduğunu, sorunu çözdüklerini birkaç gün içinde katılım yapabileceğimi belirttiler. Ancak mesaj gönderdiğimde hala aynı hata mesajını almaktayım. Sorunun çözülmesini ve kampanyaya kaydımın yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:35

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr