Ziraat Bankası İzinsiz Açılan KMH Hesabı!

Yasin D. |

Öğrencilik yıllarında Ziraat Bankası'ndan vadesiz hesap açtırmıştım. Hesapla ilgili hiçbir kredi ve kredi ile ilgili bir işlem yapmadığım gibi bununla ilgili bir sözleşme de imzalamamıştım. Ziraat Bankası bu hesaplara binayen KMH tanmlaması yapmış. Bununla ilgili bana en ufak bir bilgilendirme yapmamış bunu da sözleşme imzalamadığım için iznim dışında yapmıştır.

Hesap açarken imzalanan metinler de bunun hukuki zeminini ayarlayan bir ibare bulunuyor olabilir. Geçtiğimiz günlerde bununla ilgili borcunuz var en kısa sürede ödeyin diye bir mail aldım. İzinsiz böyle birşey tanımlayıp, en az 5 yıldır inaktif bir hesap için böyle bir talepte bulunulmasını anlayamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin D.
  24 Temmuz
  15:16

  Aradan kaç gün geçmesine rağmen hala hiçbir şekilde irtibata geçilmemiştir. Bu durumda sanırım resmi makamlara şikayet dilekçemi iletmek bir çözüm olacaktır.

 • 21 Temmuz
  15:59

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr