11 Şubat 2014

Ziraat Bankası İstemediğim Halde Faiz Veriyor.

20 dakikadır Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışıyorum. Bağlandım, işlemim için sizi aktarıyorum sırasıyla 2'ye basın, şifrenizi girin, 0'a basın dedi ana menüye aktardı. Kart işlemleri için 2'ye basın diyor. Neyse denileni yaptım (ki şifre girilecek bir uyarı dahi gelmedi). Tekrar müşteri temsilcisine bağlanmak için 10 dakika daha bekledim. Sabrım tükendi.

Böyle bankacılık anlayışı mı olur? Sorunum şu: Ziraat Bankası benim paramı çekip faiz işletip bana 50 Kuruş - 1 TL fazladan yatırıyor. Ben faiz almak istemiyorum. Benden habersiz nasıl böyle bir şey yaparlar? Bunun iptali için kaç gündür uğraşıyorum. İlla şubeye mi gitmek gerekiyor?

Adem 155 Okunma

Cevaplar

  • Adem'in Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

    Sorunum çözüldü, teşekkür ediyorum

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön