Ziraat Bankası İşletim Ücretinde Çifte Standart!

Emre C. |

Ziraat bankası Banka kartında çifte standart uyguluyor. KYK'dan burs ya da kredi alan öğrencilerin hesabından hesap işletim ücreti kesilmezken KYK'dan ödeme almayan öğrencilerin hesaplarından öğrenci kimlik fotokopisi alındığı halde işletim ücreti kesilmeye devam ediliyor. Ne yani KYK'dan ödeme almadığımız/alamadığımız için öğrenci olmuyor muyuz ya da zengin mi oluyoruz?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre C.
  16 Ocak
  02:20

  Bahsi gecen #22004848 numaralı şikayet : ''
  Şikayetler / Bankacılık / Ziraat Bankası / Şikayet No : 2204848
  Hesap İşletim ücreti.
  Emre C. | 2013-12-31 10:16:15

  Hem ÖRGÜN hem de AÖF örgünde eğitim gören kayıtları aktif olan öğrenci olmama rağmen 2 yıldır Ziraat Bankası #hesap işletim ücreti alıyor. Ne kadar uğraşsamda bana hep yapılan dönüş şuydu ''KYK'dan burs/kredi almadığınız için #hesap işletim ücreti iptali reddedilmiştir.'' diye. Kyk'dan burs çıkmaması ya da krediyi ilerde ödeyecek gücüme güven olmaması öğrenciliği düşürüyor mu? Bu soruma asla cevap alamadım. ''

 • Emre C.
  16 Ocak
  02:18

  Ayrıca #2204848 adlı şikayete de aynı mesah ve aynı dönmemezlik pardon aynı ilgi ve bilgilendirme olmuştur, ilginize/(sizliğinize) hayranım Ziraat.

 • 18 Mart
  14:50

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr