Ziraat Bankası İşletim Ücreti Aldı Personel İade Etmiyor!

Fatma A. |

Ziraat Bankası, hesabımdan hesap kesim ücreti adı altında 3 ayrı şekilde 20 şer tl toplam 60 tl kesinti yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda bankaya gidip dilekçe yazmam söylendi. 15 gün kadar oldu Muş şubesine gittim ve dilekçe doldurmak istedim . Orada oturan personel ne prosedürü biliyor, ne konuşmayı , ne söylendiği anlaşılıyor . Yanında lise üniforması bir genç okul çıkışı gelmiş yan masaya oturmuş.

Aynı sorunu kardeşimin yaşadığını başka şubede iade edildiğini söylediğimde, orada edilebilir burada edilemez dedi bana . Bende ' özel iş yeriniz mi burası orada olan burada neden olmuyor Türkiye geneli banka' dedim. Personelin kesinlikle bir rahatsızlığı vardı , kontrol edilmesini geri dönülmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  16:28

  Şikayetinize istinaden 14/11/2013 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Fatma A.
  15 Ocak
  02:11

  Hic birsekilde geri dönüş olmamis sorunum giderilmemistir

 • 12 Kasım
  10:10

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr