09 Eylül 2014

Ziraat Bankası İşlem Masrafının İadesini İstiyorum.

TC Kimlik no:1277**268. Saraçoğlu şubenizde dolar ve tl hesabım mevcut. Dolar hesabımda bulunan paramın Halkbank/Kartepe şubesine aktarmak için 25 Ağustos tarihinde Saraçoğlu şubesini arayarak tüm dolar hesabımı 26 Ağustos tarihinde çekeceğimi bildirdim. 26 Ağustos tarihinde bankaya gittim ve dolara hesabındaki parayı çekip Kocaeli'de başka bankaya transfer edeceğimi söyledim.

Memur internet aracılığı ile yapabileceğimi sadece 1,5 tl masraf alınacağını ifade etti. Parayı çekmeden ayrıldım. 08 Eylül tarihinde internet aracılığı ile Halkbank/Kartepe şubesine paramı transfer etmeye çalıştığımda sistem sadece 13.000 dolar yapmama müsaade etti ve işlem için 31 tl masraf aldı. Masrafın iade edilmesini istiyorum.

Adem 529 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön